BAZGRAJ DO WOLI!

RED BULL DOODLE ART – POLSKA

Po 3-letniej przerwie potocznie zwane bazgroły powróciły do Polski! Na uczelniach na całym świecie ruszył konkurs artystyczny Red Bull Doodle Art. Każdy może zostać artystą - wystarczy kartka papieru, ołówek i nieograniczona wyobraźnia. Faza tworzenia prac będzie trwała do 31 maja. Uczestnicy projektu będą mogli przesłać swoje prace za pośrednictwem strony internetowej www.redbulldoodleart.com

Sztuka nie zna ograniczeń - wielokrotnie w studenckich zeszytach można znaleźć bazgroły tworzone podczas długich wykładów na uczelni. Red Bull Doodle Art ma na celu ich ukazanie i odkrycie sztuki kryjącej się na ostatnich kartkach studenckich notatek. Do 31 maja wszyscy chętni mogą przesyłać swoje prace poprzez stronę www.redbulldoodleart.com. Pomiędzy 2 a 16 czerwca ich prace zostaną poddane ocenie internautów, którzy wyłonią najlepsze według nich 20 bazgrołów. Spośród tych prac zostanie wyłoniony polski zwycięzca – ostatecznego wyboru dokona jury konkursu w Polsce: dr Przemysław Tomaszewski z Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz Marta Szczepańska -zwyciężczyni Red Bull Sztuka Bazgrołów 2011.

Najlepszy krajowy artysta otrzyma bilet do Kapsztadu, gdzie w październiku odbędzie się międzynarodowa wystawa Red Bull Doodle Art jednocześnie zaliczana do World Capital Design 2014!

Więcej informacji na www.redbullstudent.pl

World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
WYDARZENIA:
poprzednim miesiącu wrzesień 2017 następnym miesiącu