Komisje powołane przez URSS

 

Komisja Promocji i Informacji
Przewodniczący:


Głównym celem komisji jest udostępnianie informacji dotyczących najważniejszych wydarzeń związanych z uczelnią. Cele te będą realizowane poprzez: przygotowywanie i rozwieszanie plakatów informujących o nadchodzących wydarzeniach, udostępnianie informacji w Internecie (Facebook, strona URSS) oraz gablotach na uczelni, reklamą, docieraniu do studenta z informacją dla niego istotną.

 

Komisja Kultury i Rozrywki
Przewodniczący:


Celem komisji jest promowanie i informowanie o dostępnych dla nich formach rozrywki i kulturalnego spędzania wolnego czasu. Komisja planuje utrzymanie i poszerzenie grona firm z którymi współpracujemy, organizować imprezy tematyczne przynajmniej raz w miesiącu, zaskakiwać studentów ciekawymi eventami kulturalnymi oraz pokazywać wszystkim z poza uczelni, że AWF lubi i potrafi się bawić najlepiej.

 

 

Komisja ds. Sportu
Przewodniczący: Paweł Łuczak


Nadrzędnym celem komisji jest organizacja imprez sportowych dla studentów AWF oraz rozpowszechnianie informacji o nadchodzących imprezach sportowych istotnych dla studentów oraz pracowników naszej uczelni. Cele te będą realizowane poprzez organizację turniejów sportów drużynowych i indywidualnych, oraz mecze „studenci vs wykładowcy”. Pamiętajcie – sport to zdrowie oraz najlepsza zabawa!

 

Komisja Socjalno-Prawna 
Przewodniczący:

Główne cele komisji to: Pomoc studentom w poruszaniu się na gruncie wewnętrznej dokumentacji AWF Katowice (wnioski, podania…..), Porady w sytuacjach nietypowych  (trudne sprawy socjalne, zdrowotne a plan studiów), inne kwestie formalne, które podwajają dawkę kortyzolu w żyłach.


 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
WYDARZENIA:
Brak wydarzeń
poprzednim miesiącu marzec 2019 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 9 1 2 3
week 10 4 5 6 7 8 9 10
week 11 11 12 13 14 15 16 17
week 12 18 19 20 21 22 23 24
week 13 25 26 27 28 29 30 31
partnerzy.gif